کسب مقام سوم توسط تیم بتن دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در نوزدهمین دوره مبابقات ملی بتن

۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۹ کد : ۱۷۳۸۵ عکس صفحه اول
تعداد بازدید:۳۲۹

باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن های علمی اعلام کرد: تیم بتن دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامیواحد جنوب در نوزدهمین دوره مسابقات ملی بتن که با حضور 47  تیم شرکت کننده و میزبانی واحد تهران شرق برگزار شد، در رشته بتن پر مقاومت به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

برپایه این گزارش، این دوره از مسابقات به همت انجمن علمی بتن ایران و با هدف توجه بیشتر دانشجویان به کار گروهی و عملی در کنار دروس تئوری در سطح کشور برگزار شد.

در این مسابقات 47 تیم دانشجویی شرکت کردند که به ترتیب در گرایش های بتن سبک هدفمند 15 تیم، تیر سبک خمشی 7  تیم، بتن پر مقاومت 20 تیم و سازه محافظ تخم مرغ (EPD( 13 تیم حضور داشتند.

شایان ذکر است این مسابقات به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار گردید که بتن ارسال شده توسط تیم آرس سازه واحد تهران جنوب پس از بررسی و تست های لازم (میانگین مقاومت فشاری مورد سنجش) از سوی داوران حائز رتبه سوم شناخته شد.

تیم دانشجویی انجمن بتن این  دانشگاه، متشکل از آقایان محمد صادق بیاتی، سعید سوادکوهی موگوئی، سیدعلیرضا علوی و خانم الینا حسین زاده به سرپرستی دکتر محمد امامی کورنده در این مسابقات حضور یافتند و خوش درخشیدند.